O společnosti DIOMONTA, s.r.o. – DOZOROVÁNÍ – INŽENÝRING – STAVBY

Obchodní společnost DIOMONTA, s.r.o., byla založena na počátku roku 2013 a je orientována na podnikatelské aktivity do oblasti „komplexních stavebních činností a dozorování staveb“. Její založení je logickým pokračováním podnikatelských aktivit obchodní společnosti Lizdroj, s r.o., která byla založena v roce 2008, s tím, že obchodní společnost DIOMONTA,s.r.o., je téměř výhradně zaměřena a specializována na podnikatelské aktivity, převážně v oblasti „stavebních činností pozemního stavitelství a dopravně inženýrského stavitelství a činnosti technického dozoru investora.“

Předmětem podnikání stavební společnosti DIOMONTA s.r.o. v oboru pozemní stavitelství jsou provádění staveb, jejich změn a odstraňování, projektová činnost ve výstavbě, zednictví, přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti, zprostředkování obchodu a služeb, velkoobchod a maloobchod, realitní činnost, správa a údržba nemovitostí, poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studiích a posudků, projektování pozemkových úprav, služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy, výroba, obchod a služby jinde nezařazené a výkon zeměměřických činností.

V oboru dopravně inženýrského stavitelství se zaměřujeme na realizaci a výstavbu komunikací a všech stavebních částí s touto komunikací spojených, jedná se o výstavbu mostů a mostních konstrukcí, výstavbu komunikací a přípojných komunikací – vlastní autorizace.

V oboru vodní stavby se zabýváme s vlastní výstavbou malých vodních elektráren ze železobetonových konstrukcích a provádíme rekonstrukce malých vodních elektráren – vlastní autorizace.

V oboru dozorování staveb provádíme technickou kontrolu provádění staveb a kontrolujeme správnost provedení, v mnoha případech stavby také koordinujeme – včetně odborné autorizace.

Společnost realizuje stavbu od prvopočátku až do zdárného dokončení, včetně kolaudačního řízení a disponuje autorizací v oboru pozemních staveb, autorizací mostů a inženýrských konstrukcích a dopravních staveb a zajišťujeme technickou kontrolu staveb a koordinaci BOZP.

Firma disponuje těmito divizemi:

  • Divize pozemního stavitelství-rodinné domy, haly a bytová výstavba
  • Divize dopravně-inženýrského stavitelství- konstrukce mostů a silniční komunikace
  • Divize vodní stavby
  • Divize dozorování staveb